AMASYA
GÜMÜŞHACIKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
LGS SINAVINA GİRECEK OLAN ÖĞRENCİLERİMİZE MOTİVASYON ZİYARETİ
![LGS SINAVINA GİRECEK OLAN ÖĞRENCİLERİMİZE MOTİVASYON ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2024_05/28141448_whatsappimage20240528at11.51.30.jpg)
Kaymakamımız Baha BÜYÜKKAYMAKCI ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ercan GÜLTEKİN, 8. sınıf öğrencileriyle bir araya gelerek Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavı öncesinde motivasyon sağlamak amacıyla Ülkü Ortaokulu ve Mehmet Paşa Ortaokulu'nu ziyaret etti. Ziyaret sırasında öğrencilere sınavla ilgili bilgiler veren heyet, sınav öncesi stres yönetimi ve sınav esnasında dikkat edilmesi gereken konular hakkında önemli tavsiyelerde bulundu. Kaymakamımız Baha BÜYÜKKAYMAKCI, öğrencilere başarılar dileyerek moral verirken, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ercan GÜLTEKİN de öğrencilere sınav sürecine dair teknik bilgiler aktardı. Ziyaret, öğrencilerin sınav öncesinde moral ve motivasyonlarını artırarak başarılı bir sınav dönemi geçirmelerine katkı sağlamayı amaçlamaktadır.
![28-05-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_05/k_28141514_whatsappimage20240528at11.51.40.jpg)
![28-05-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_05/k_28141516_whatsappimage20240528at11.51.32.jpg)
![28-05-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_05/k_28141515_whatsappimage20240528at11.51.37.jpg)
![28-05-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_05/k_28141517_whatsappimage20240528at11.51.29.jpg)