AMASYA GÜMÜŞHACIKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ERCAN GÜLTEKİN'DEN ENGELLİLER HAFTASI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ERCAN GÜLTEKİN'DEN ENGELLİLER HAFTASI MESAJI

10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlayacağımız Engelliler Haftası'nı içtenlikle selamlıyor ve sizlere en derin saygılarımı sunuyorum. Bu hafta, toplumumuzda engelli bireylerin hak ettikleri konuma gelmelerine ve yaşamlarını daha kolay hale getirmeye yönelik farkındalığı artırmak adına büyük bir öneme sahiptir.

Eğitim camiası olarak, engelli öğrencilerimizin eğitim haklarına tam destek veriyor ve onların potansiyellerini en üst düzeyde geliştirmek için çalışıyoruz. Her bir öğrencimizin özel yeteneklerini keşfetmek ve onları desteklemek adına kararlılıkla ilerliyoruz. Engelliler Haftası'nı kutlarken, hep birlikte daha kapsayıcı, daha anlayışlı ve daha destekleyici bir toplum oluşturma çabalarımızı sürdüreceğiz.

Bu vesileyle, engelli bireylerimizin hayatlarını kolaylaştırmak için attığımız adımları destekleyen tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum. Birlikte, daha yaşanabilir bir dünya için daha çok çabalayacağız. Engelliler Haftası'nı bir kez daha kutluyor, tüm engelli bireylere sevgi, saygı ve desteklerimizi sunuyoruz.

 

Saygılarımla,

Ercan GÜLTEKİN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Cumara Mahallesi, Zübeyde Hanım Blv. Hükümet Konağı, Posta Kodu 05700 Gümüşhacıköy/Amasya - 358 7171015

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.