AMASYA GÜMÜŞHACIKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ERCAN GÜLTEKİN'DEN YKS MESAJI

İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ERCAN GÜLTEKİN'DEN YKS MESAJI

Sevgili Öğrencilerimiz, Değerli Velilerimiz ve Kıymetli Öğretmenlerimiz,

Bu hafta sonu düzenlenecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) için tüm öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyorum.

Bu zorlu süreçte, öğrencilerimizin emeklerinin karşılığını alacağına olan inancım tamdır. Uzun süredir büyük bir gayret ve özveri ile hazırlandığınız bu sınavda, bilgilerinizi en iyi şekilde yansıtacağınıza eminim. Sizlerin başarısı, biz eğitimciler için de en büyük mutluluk kaynağı olacaktır.

Velilerimize, çocuklarını bu önemli dönemde destekledikleri ve yanlarında oldukları için teşekkür ediyorum. Sizlerin sabrı ve anlayışı, öğrencilerimiz için büyük bir motivasyon kaynağı olmuştur.

Değerli öğretmenlerimiz, sizlerin fedakârca çalışmaları ve özverili çabaları, öğrencilerimizin bugünlere gelmesinde büyük rol oynamıştır. Hepinize teşekkür ediyor, emeklerinizin karşılığını alacağınız güzel sonuçlar diliyorum.

Öğrencilerimizden ise sınav anında sakin olmalarını, zamanı iyi yönetmelerini ve soruları dikkatlice okumalarını tavsiye ediyorum. Unutmayın ki, bu sınav yalnızca akademik bilgi birikiminizi ölçmekle kalmıyor, aynı zamanda azminizi, sabrınızı ve kararlılığınızı da yansıtıyor.

Sınav süresince tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, emeklerinin karşılığını alacakları güzel sonuçlar temenni ediyorum. Hepinize sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir sınav dönemi diliyorum.

 

Ercan GÜLTEKİN

İlçe Millî Eğitim Müdürü

Cumara Mahallesi, Zübeyde Hanım Blv. Hükümet Konağı, Posta Kodu 05700 Gümüşhacıköy/Amasya - 358 7171015

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.