AMASYA GÜMÜŞHACIKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ERCAN GÜLTEKİN'DEN LGS SINAVI ÖNCESİ MOTİVASYON ZİYARETİ

İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ERCAN GÜLTEKİN'DEN LGS SINAVI ÖNCESİ MOTİVASYON ZİYARETİ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Ercan GÜLTEKİN, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavı öncesinde 8. sınıf öğrencilerimize moral vermek ve başarı dilemek amacıyla Şehit Ümit Çoban Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulu'nu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

Öğrencilerin heyecanını paylaşan ve onlara başarı dileklerinde bulunan Sn. GÜLTEKİN, sınav öncesinde motivasyonun önemine vurgu yaptı. Sn. GÜLTEKİN, öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada, "Başarının anahtarı, düzenli ve disiplinli çalışmaktır. Sizler de azim ve kararlılıkla bu sınavı başarıyla geçeceksiniz. Hepinize inanıyor ve güveniyorum," dedi.

Öğrencilerle birebir sohbet eden ve onların sorularını yanıtlayan Sn. GÜLTEKİN, sınav sürecinde dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında da önemli bilgiler verdi. Eğitim camiası olarak her zaman öğrencilerimizin yanında olduklarını belirten İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Ercan GÜLTEKİN, öğretmenlere de bu süreçte gösterdikleri özverili çalışmalar için teşekkür etti.

Ziyaret sonunda, öğrencilere başarılar dileyen İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Ercan GÜLTEKİN, onların moral ve motivasyonunu artırmak için ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini belirtti. Öğrenciler ve öğretmenler, bu anlamlı ziyaret için Sn. GÜLTEKİN'e teşekkürlerini iletti.


31-05-202431-05-2024

Cumara Mahallesi, Zübeyde Hanım Blv. Hükümet Konağı, Posta Kodu 05700 Gümüşhacıköy/Amasya - 358 7171015

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.