AMASYA GÜMÜŞHACIKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ERCAN GÜLTEKİN'DEN DÖNEM SONU MESAJI

İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ERCAN GÜLTEKİN'DEN DÖNEM SONU MESAJI

Değerli Öğrencilerimiz, Kıymetli Velilerimiz ve Saygıdeğer Öğretmenlerimiz,

2023-2024 eğitim-öğretim yılının sona ermesiyle birlikte, bir dönemi daha başarıyla tamamlamış bulunuyoruz. Bu süreçte gösterdiğiniz özveri, gayret ve iş birliği için hepinize en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Sevgili Öğrenciler, bir yılı daha geride bırakırken, akademik ve sosyal alanlarda gösterdiğiniz gelişimden büyük bir gurur duyuyoruz. Sizlerin azmi, disiplini ve öğrenme isteği, geleceğimizin teminatı olan siz gençlerin başarılı bireyler olarak yetiştiğini görmek bizleri umutlandırmaktadır. Tatil döneminde dinlenmenizi, yeni şeyler öğrenmeye devam etmenizi ve hobilerinize vakit ayırmanızı öneriyorum.

Değerli Velilerimiz, çocuklarımızın eğitim yolculuğunda onlara rehberlik ederken gösterdiğiniz sabır ve destek için sizlere teşekkür ederim. Eğitim-öğretim sürecinin en önemli paydaşlarından biri olarak, çocuklarımızın başarılarında sizlerin katkısının büyük olduğunu unutmamalıyız. Yeni döneme hazırlanırken çocuklarınıza olan desteğinizin devam edeceğine inanıyorum.

Saygıdeğer Öğretmenlerimiz, öğrencilerimizin başarısında en büyük pay sizlerin. Özverili çalışmalarınız, yenilikçi ve çağdaş eğitim anlayışınız sayesinde bir yılı daha başarılı bir şekilde tamamladık. Öğrencilerimize kazandırdığınız bilgi, beceri ve değerler için sizlere minnettarız. Yaz tatilini hem dinlenmek hem de kendinizi geliştirmek için bir fırsat olarak değerlendirmenizi temenni ediyorum.

Yeni eğitim-öğretim yılında, daha büyük hedeflere ulaşmak ve daha nice başarılar elde etmek dileğiyle, hepinize iyi tatiller diliyorum.

 

Saygılarımla,

 

Ercan GÜLTEKİN

İlçe Millî Eğitim Müdürü

Cumara Mahallesi, Zübeyde Hanım Blv. Hükümet Konağı, Posta Kodu 05700 Gümüşhacıköy/Amasya - 358 7171015

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.