AMASYA
GÜMÜŞHACIKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GÜMÜŞHACIKÖY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ZİYARET EDİLDİ
![GÜMÜŞHACIKÖY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ZİYARET EDİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2024_05/15151932_img20240515wa0012.jpg)
Kaymakamımız Baha BÜYÜKKAYMAKCI ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ercan GÜLTEKİN, Gümüşhacıköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne gerçekleştirdikleri ziyarette okulun dinamik atmosferini ve eğitim kalitesini yerinde gözlemlediler. Öğrencilerle yakından ilgilenen heyet, onların gelecek hedefleri ve okuldaki başarıları hakkında bilgi aldılar. Ziyaretleri sırasında öğrencilerle samimi bir sohbet gerçekleştiren heyet, gençlerin istek ve beklentilerini dinleyerek onlara destek olma sözü verdiler. Ziyaretin devamında öğretmenlerle bir araya gelen Kaymakamımız Baha BÜYÜKKAYMAKCI ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ercan GÜLTEKİN, okuldaki eğitim ve öğretim faaliyetleri hakkında bilgi alışverişinde bulundular.
![15-05-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_05/k_15152004_img20240515wa0011.jpg)
![15-05-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_05/k_15152000_img20240515wa0005.jpg)
![15-05-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_05/k_15151956_img20240515wa0001.jpg)