AMASYA GÜMÜŞHACIKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GENİŞ KATILIMLI LGS DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

GENİŞ KATILIMLI LGS DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

 

2023-2024 Eğitim Öğretim yılında ilçemizdeki ortaokul öğrencilerinin liselere geçiş sistemi sınavı hazırlıklarını desteklemek amacıyla önemli adımlar atılmaya devam ediliyor. Bu kapsamda, ilçemizdeki ortaokullarda Türkçe, Fen Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilimler, İngilizce ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi branşlarında görev yapan öğretmenler ve yöneticiler, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ercan GÜLTEKİN başkanlığında bir araya geldi.

Değerlendirme toplantısı bugün saat 15.30'da Mesleki Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesindeki Enderun Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi. Bu toplantıda, son üç yıl içerisinde yapılan sınavlarda öğrencilerin bu derslerde elde ettikleri net sayıları ve puan grafikleri titizlikle incelenerek, hedefler belirlendi. Eğitimdeki başarıyı artırmak amacıyla çeşitli projelerin hayata geçirilmesi planlandı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ercan GÜLTEKİN, ilçenin başarı grafiğinin giderek yükselmesi nedeniyle, tüm öğretmenlere teşekkür ederek, bu başarının daha da ileriye taşınacağına olan inancını vurguladı.

02-11-202302-11-202302-11-2023

 

Cumara Mahallesi, Zübeyde Hanım Blv. Hükümet Konağı, Posta Kodu 05700 Gümüşhacıköy/Amasya - 358 7171015

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.