AMASYA GÜMÜŞHACIKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Proje Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

Proje Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Proje Koordinatörleri öğretmenler tarafından proje bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. 


Toplantıya İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Turgut, okul ve kurum müdürleri, ingilizce öğretmenleri ve okullarımızın proje koordinatör öğretmenleri katıldı.


Halk Eğitim Merkezinde Müdürlüğümüz tarafından yaptırılan toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantının açılışında bir konuşma yapan Şube Müdürü Mustafa Turgut, yeni yapılan salonda ilk toplantıyı gerçekleştirdiklerini belirtti ve salonunun ilçemize hayırlı olması dileklerini ileterek salonun yapılmasında büyük emek veren Halk Eğitim Merkezi Müdürü Eyüp Deniz´e teşekkür etti. 
AB Projelerinde geçtiğimiz yıl Türkiye genelinde en fazla hibe desteği alan ilçe olduklarını söyleyen Mustafa Turgut, AB projelerindeki başarılı çizgiyi diğer projelerde de göstermek istiyoruz. Bu kapsamda bu yıl TUBITAK 4006 ya tüm okullarımız başvuru yapıyor. Diğer projelerde de hissedilir bir artışın olacağını görüyoruz dedi. 


Toplantıda İl Milli Eğitim Proje Koordinatörleri Mustafa Örgüt, Seçil Kale Koçer ve Osman Tulum tarafından Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri, Eğitim Öğretimde İyi Örnekler Konferansı, TUBITAK, Erasmus+2018, e-Twinning, SP Performans Programı, DynEd, Salto- Youth konularında bilgi sunumu yapıldı. Katılımcılar tarafından sorulan sorular cevaplandırıldı.

13-11-201713-11-201713-11-2017

Zübeyde Hanım Blv. Cumara Mahallesi, No 36 Posta Kodu 05700 Gümüşhacıköy/Amasya - 358 7171015

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.