AMASYA GÜMÜŞHACIKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortaöğretim Taşıma Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

Ortaöğretim Taşıma Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

Ortaöğretim taşıma değerlendirme toplantısı Gümüşhacıköy Anadolu İmam Hatip Lisesi´nde yapıldı. 
İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Turgut başkanlığında yapılan toplantıya İmam Hatip Ortaokul ve Lise Müdürleri ile Taşımalı Eğitimden Sorumlu Destek Hizmetleri Şube Şefi Mehmet Arduç katıldı.
Toplantıda, haftanın iki günü diğer okullardan daha fazla ders saati olan Çok Programlı Anadolu Lisesi´nin ders saatlerinin fazla olduğu günlerde diğer okul öğrencilerinin bu süreyi daha verimli nasıl geçirebilecekleri konusu ele alındı.
Ayrıca toplantı sonunda İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Turgut katılımcılara hitaben " Toplantımızı bu okulumuzda yapmamızın ayrı bir önemi vardır. Gümüşhacıköy Anadolu İmam Hatip Lisesi web sayfası bakanlığımızın meb.k12.tr portalında yayınladığı web sitelerini en etkin ve verimli kullanan okul ve kurumlar sıralamasına göre Türkiye genelindeki 53.931 okul ve kurum web siteleri arasında 13. Sıradadır. İlimizde ise 2. Sıradadır. Bu vesileyle başta Okul Müdürümüz Murat Önder olmak üzere okul idarecilerimizi öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve velilerimizi tebrik ederiz." dedi.

16-12-201716-12-201716-12-2017

Zübeyde Hanım Blv. Cumara Mahallesi, No 36 Posta Kodu 05700 Gümüşhacıköy/Amasya - 358 7171015

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.