AMASYA GÜMÜŞHACIKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan GÜLTEKİN’ in Mevlid Kandili Mesajı;

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan GÜLTEKİN’ in Mevlid Kandili Mesajı;

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan GÜLTEKİN 29 Kasım Çarşamba’yı 30 Kasım Perşembe’ye bağlayan gecenin Mevlid Kandili olduğunu hatırlatarak, Mevlid Kandil´inin tüm insanlığa ve İslam dünyasına barış, adalet ve hayırlar getirmesini temenni ederek,

"Efendimiz (SAV)´in, insanlığın yaşadığı en buhranlı ve karanlık dönemde dünyayı şereflendirerek, aydınlık çağın yaşanmasına vesile olduğu günün yıl dönümü olarak kutlanan Mevlid Kandil´inin ülkemizden başlayarak tüm İslam coğrafyasında ve tüm dünyada şefkat, sevgi, hoşgörü, adalet ve huzur ikliminin hakim olmasına vesile olmasını diliyorum.

İnşallah bu mübarek gece, ülke ve İslam dünyası olarak içerisinde yaşadığımız sıkıntılı, karanlık, gözyaşı ve hüzünle dolu günlerin sona ermesine vesile olur. Bu duygu ve düşüncelerle başta Gümüşhacıköy İlçesi Okul Müdürleri, idarecilerimiz, Öğretmenlerimiz, veliler ve öğrencilerimizin ayrıca tüm İslam aleminin Mevlid Kandil´ini kutlarım" Dedi.

Zübeyde Hanım Blv. Cumara Mahallesi, No 36 Posta Kodu 05700 Gümüşhacıköy/Amasya - 358 7171015

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.