AMASYA GÜMÜŞHACIKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan GÜLTEKİN’ in “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan GÜLTEKİN’ in “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” Mesajı

"Günümüzde ülke demokrasilerinin gelişmişlik düzeyinin önemli göstergelerinden biri de kuşkusuz ekonomik bakımdan kendi kendine yetebilen, rekabetçi ve buna bağlı çok sesli yayın yapabilen medya kuruluşlarının var olmasıdır. 

 

İlimizin ve İlçemiz Gümüşhacıköy ‘ ün tanıtılmasında, sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda gelişmesine de önemli katkılar sağlayan yerel basın çalışanlarının bu güne kadar gösterdikleri gayreti, bundan sonra da aynı hassasiyetle sergileyeceklerine inanıyoruz.

Bu nedenle medya çalışanlarımızın en zor şartlarda canlarını tehlikeye atarak, mesleki ilkelerden taviz vermeden sergiledikleri görev azmi ve bilinci hiç şüphe yok ki tüm takdirlerin üzerindedir.

 

Barış, huzur, mutluluk ve sevinç dolu haberlerle buluşabilmek ümidiyle, Türkiye genelinde, ilimiz ve ilçemiz genelindeki tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyor, bu önemli vazifeyi icra eden bütün basın emekçilerine ve ailelerine sağlık, esenlik ve mutluluklar diliyorum."

Ercan GÜLTEKİN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Zübeyde Hanım Blv. Cumara Mahallesi, No 36 Posta Kodu 05700 Gümüşhacıköy/Amasya - 358 7171015

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.